Patriot DDR2 4GB 800MHz CL5 (2x2GB) PSD24G800K

• po osadeni zobrazuje využiteľné len 3,5 GB
  • , zakúpené v Alza.sk

• V pohode fachčia na 100%
    • Rozhodol som sa pre tento produkt z dôvodu, že som mal vhodnú základnú dosku

Rozhodol som sa pre tento produkt z dôvodu, že som mal vhodnú základnú dosku a fachčia na 100%

Pracovná frekvencia
Kapacita
4 GB
Celkový počet modulov
2x2GB

Výrobca: Patriot; Trieda produktu: Pamäte SDR/DDR/DDR2/DDR3; Typ pamäte: DDR2; Kapacita pamäti: 4096 MB; Frekvencia pamäťovej zbernice: 800 MHz; Typ pamäti: Non-ECC; Počet pamätí v zostave: 2; Latencia CAS (CL): CL6; Chladič: Nie; Viac informácií: www.patriotmemory.com [LINK]

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Smart Computer