Corsair CMU16GX4M2C3200C16R

100 %

Popis produktu

Parametre produktu

Určenie
počítačové
Rozdelenie podľa typu
DDR4
Kapacita
16 GB

Recenzie

  Parametre produktu

  Určenie
  počítačové
  Rozdelenie podľa typu
  DDR4
  Kapacita
  16 GB

  Popis produktu

  Corsair 16GB KIT DDR4 SDRAM DRAM 3200MHz CL16 Vengeance LED - red LED  

  Operačná pamäť Corsair zo série VENGEANCE LED ponúka jedinečný vzhľad s precízne navrhnutým svetelným pruhom so žiarivými červenými LED diódami. Jedná sa o dvojicu pamäťí s celkovou kapacitou 16 GB, ktorá pokryje všetku potrebu vašich náročných hier a programov. Vďaka vysokej frekvencii 3 200 MHz, ktorú poskytujú pamäte DDR4 SDRAM, bude vaša práca na počítači rýchlejšia a pohodlnejšia.  

  Kľúčové vlastnosti

  Červené LED osvetlenie

  Dual-channel (2 × 8 GB)

  Vysoká frekvencia

  Štýlový hliníkový chladič

  Vhodné pre taktovanie  

  Taktovanie s XMP 2.0  

  Vyberte si z niekoľkých vopred pripravených profilov XMP, ktoré automaticky zvolí maximálne spoľahlivé nastavenie pretaktovania pre najlepší výkon, a to pri zachovaní stability. Nemusíte sa tak zaoberať ručným nastavovaním parametrov. O chladenie pri pretaktovaní sa postará kvalitne prevedený, pasívny hliníkový chladič.

  Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

  Hodnotenia produktu

  1zákazník odporúča produkt
  0zákazníkov neodporúča produkt
  100 %
  priemer z 1 hodnotení
  5
  1 ×
  4
  0 ×
  3
  0 ×
  2
  0 ×
  1
  0 ×
  • Spoločnosť Corsair je významný hráč na poli herných periférií a počítačových komponentov. Na trh uvádza neustále nové mo...

   Zobraziť celú recenziu na digitalportal.sk

  • Odporúča produkt

   100 %
   • Frekvencia 3200 MHz, XMP 2.0 profil
   • Kvalitne spracované PCB pamätí
   • Dizajn, zaujímavé podsvietenie
   • Veľa rôznych konfigurácii kitov
   • Prijateľná cena pamätí (150 eur)
   • Väčší profil (môže kolidovať s chladičmi)

   Osvetlenie však nie je jediná výhoda. Pamäte sú vyrobené s desaťvrstvovým PCB a vybavené sú kvalitnými čipmi, ktoré sú vhodné aj pre herné účely. K dispozícii sú aj možnosti pretaktovania a skvelou správou je aj doživotná záruka od výrobcu. Pamäte sú k dispozícii v kombinácii 2×8 GB, 4×8 GB, 2×16 GB a 4×16 GB a to od frekvencie 2666 MHz do 3466 MHz, kity s 4333 MHz sú v pláne. Cena testovaných pamätí sa pohybuje okolo 150 eur. Ide o veľmi zaujímavý model, nevýhodou je azda len vyšší profil, čo môže znamenať kolíziu s niektorými väčšími vzdušnými chladičmi.