Kingston DDR3 4GB 1333MHz CL9 KVR13S9S8/4

Kingston DDR3 4 GB dosahuje prevádzkovú frekvenciu až 1333 MHz s časovaním CL9. Režim má 204-kolíkové rozhranie. Je určený predovšetkým pre na prenosných počítačoch , kde...
Doprava 3,9 €,Do 3 dní

Celkový počet modulov

• , zakúpené v INGRAM

• zatiaľ funguje podľa označenia
  • , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

Oživil môj notebook.To bol účel nákupu tohoto produktu.Som spokojný.

• , zakúpené v SHARK.sk

Osviežila môj notebook oproti 2 GB 1066 Mhz.Som spokojny s touto ramkou.

Pracovná frekvencia
Kapacita
4 GB
Celkový počet modulov

Kingston DDR3 4

GB dosahuje prevádzkovú frekvenciu až 1333 MHz s časovaním CL9.

Režim má 204-kolíkové rozhranie.

Je určený predovšetkým pre na prenosných počítačoch , kde veľký dôraz na výkon a stabilitu

V porovnaní s pamäťou DDR2 má pamäť DDR3 zníženú spotrebu, väčšia dátovú priepustnosť a môže byť časované na vyšších frekvenciách.

Toto je prípad skvelá voľba pre beh náročných aplikácií na vašom notebooku alebo viac programov naraz

Parametre:

• Napätie: 1,5 V

• , zakúpené v INGRAM

• zatiaľ funguje podľa označenia
  • , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

Oživil môj notebook.To bol účel nákupu tohoto produktu.Som spokojný.

• , zakúpené v SHARK.sk

Osviežila môj notebook oproti 2 GB 1066 Mhz.Som spokojny s touto ramkou.

• , zakúpené v SHARK.sk

Potreboval som zrýchliť notebook i7 (5 rokov starý!). Pôvodne tam bol RAM 4GB, to som po pol roku od nákupu rozšíril na 8GB a teraz o ďalších 8GB na 16 GB. Je to už oveľa lepšie. Odporúčam každému, kto má možnosť rozšíriť pamäť tak tá investícia sa oplatí.

• rozsirenie o dalsi SODim3 OK
  • , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• je kompatibilný s existujúcim v zariadení

perfektné odporúčam..

• neviem posudit
    • nekompatibilny s HP Touchsmart 610-1010a
  • , zakúpené v Qcomp

rozumnacena

• , zakúpené v Alza.sk

• Super cena a kompatibilita a 100%-na funkcnost.

Kompatibilita jedna ku jednej s Packardbell notbookmi a vyhodna cena za ten vykon co sa rovna s tovarenskym. 100% Spokojnost so znackou Kingston a prefejem aj zavyslosti od typov notbooko v tejto cenovej kategorii Adata znacku.